Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Ned ruj 23, 2018 22:28

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Sub ožu 11, 2017 16:59 

Promišljam o jednom komentaru na facebooku koji me potaknuo da ovo napišem.Komentar je glasio:Zašto bi pravo majke bilo veće od prava djeteta,valjda zato što ne može reći Majko nemoj me ubiti.

Osobno ja nakon što sam imala vanmateričnu trudnoću,drugi put kad sam ostala u drugom stanju pobojala sam se da nije opet riječ o vanmateričnoj trudnoći pa sam brzo otišla na hitnu ginekologiju da se uvjerim da je sve u redu.Primila me sestra i ja sad njoj objašnjavam da sam došla odmah prvi dan nakon što mi je izostala menstruacija jer se bojim da opet ne izgubim dijete,ona me začuđeno pogleda i kaže da to nije dijete,da je to plod.

Hvala Bogu taj plod sad ima tri i pol godine i da,nije samo dijete već je i čovjek koji ima pravo reći već kad je začeto-Majko nemoj me ubiti,već hvala majko što me toliko želiš sačuvati da si isti tren kad si se pobojala da ćeš me izgubiti rekla-Bojim se da ću izgubiti dijete.Hvala majko što za tebe nisam bio samo običan plod!

Vrh

PostPostano: Pon ožu 13, 2017 21:12 

Interesantno! Hvala Bogu!
Mene još zanima i kako neka majka može reći: da, ovo dijete želim - - ne, ono dijete nikako ne želim... Ako ga ipak rodi, dijete to podsvjesno osjeća i kasnije, kad odraste, sigurno puno pati zbog toga...

Vrh

PostPostano: Uto ožu 14, 2017 06:39 

Moja Adrijana i ja imam puno pitanja nad kojima stoji veliki upitnik u glavi jer se sa odgovorima velikih stručnjaka ne slažem.Molim dragog Boga da mi prosvijetli pamet da u nekim pitanjima tražim odgovore u poticajima Duha Svetoga.
To je jedino što mogu,jer jednostavno sama neznam odgovore na neka važna životna pitanja.Zato molim Duha Svetoga da nas vodi!

Bog te blagoslovio i vodio!

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata