Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Ned ruj 23, 2018 22:59

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Sri ožu 22, 2017 09:36 

Dječak i djevojčica-krasno prijateljstvo...
Jednoga dana neki dječak i neka djevojčica postat će više od prijatelja,ali neće izgubiti prijateljstvo,iskreno prijateljstvo i čistoća srca temelj su sklopljenog braka,tako se ulazi u brak...prijateljstvo u braku predivno je.Hvala mužu što si mi najbolji prijatelj.Hvala Bogu što mi te je darovao i što te potiče da zaista djetetu i meni budeš kao Sveti Josip!Neka te i dalje vodi Duh Sveti i zagovor Svetog Josipa!

Vrh

PostPostano: Pet tra 28, 2017 14:21 

Moram priznati da me ovo jako taknulo...lijepo..Molimo se da bude vise svetih muzeva i zena.

Vrh

PostPostano: Pet tra 28, 2017 15:23 

Tako je Gabrielita,samo se moramo puno moliti za sve obitelji.

Vrh

PostPostano: Pet tra 27, 2018 05:47 

Slažem se s prethodnim postovima da u vezi i braku treba biti prijateljstvo. Dvije duše koje teže srasti jedna u drugu. Dvije duše koje već znaju i mogu pretpostaviti što će onaj drugi reći, napraviti, kako bi se onaj drugi ponašao u određenom trenutku. Tako male i nebitne sitnice, a tako vrijedne.

Također, osobno ne vjerujem u muško-ženska prijateljstva (izvan gore navedenih odnosa). Mogu postojati radne kolege, školske kolege, femili frendovi koji zajedno se druže u skupini, ali ne vjerujem u muško-ženska prijateljstva.
Da imam muža/momka i da se on dopisuje (bez razmjene informacija) svaki dan sa svojom prijateljicom, onako da se čuju - možete me osuditi - ali ne bi mi bilo drago jer bih razmišljala o čemu se oni to dopisuje tj. što joj to ima govoriti, odakle ta potreba.
Ista stvar, iz poštovanja prema momku/mužu ne bih nikada se dopisivala s muškarcem ili pila kave samo zato da se vidimo i čujemo i malo družimo.
Možda čudno malo zvuči, ali tako je.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata