Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pet pro 14, 2018 08:48

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 178 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Poruka
PostPostano: Pet stu 16, 2018 17:56 
Administrator

Kopitar, ovdje se ne dopušta reklamiranje foruma drugih vjera. Tko je došao ovdje zanima se za katolički stav, a ne traži odgovor od pravoslavnih ili stručnjaka drugih vjera.

Vrh

PostPostano: Pet stu 16, 2018 17:57 
Administrator

Medjutim, primjetio sam da ne mogu vise postavljati nova pitanja?!

Ukinuto ti je pisanje i odgovaranje na podfroumu "Odgovori". Ako te stvarno zanima pitanje u vezi katoličke vjere, postavi ga slobodno na drugom podforumu.

Vrh

PostPostano: Pet stu 16, 2018 19:14 

Ukinuto ti je pisanje i odgovaranje na podfroumu "Odgovori". Ako te stvarno zanima pitanje u vezi katoličke vjere, postavi ga slobodno na drugom podforumu.

Zašto nemogu pisati na forumu?

Vrh

PostPostano: Pet stu 16, 2018 19:58 
Administrator

Skoncentriraj se, pročitaj što je kome napisano i ne trolaj.

Vrh

PostPostano: Pet stu 16, 2018 22:24 

Skoncentriraj se, pročitaj što je kome napisano i ne trolaj.

Kopirao sam sv. Augustina i kad ga želim ti postaviti, pojavi se ovo:

zabranjen
Nemate dozvolu za pristup /forum/posting.php na ovom poslužitelju.
Osim toga, prilikom pokušaja korištenja ErrorDocumenta za rješavanje zahtjeva naišao je na 403 zabranjenu pogrešku.

Vrh

PostPostano: Pet stu 16, 2018 23:23 
Administrator

To nema veze sa ovime što si citirao, ne možeš na forum kopirati knjigu ili tko zna kakve znakove. Ako nešto ne prolazi, prepiši ukratko ključne rečenice.

Vrh

PostPostano: Ned stu 18, 2018 19:11 

Aha... to neki sudionici mogu sudjelovati na svim temama, a neki ne mogu.

Pa jesi li ponosan kao moderator na takvo vodjenje foruma? Na takvu diskriminaciju izmedju clanova ove forumske zajednice?

Takvog moderiranja se ne bi posramio niti drug Visarionovic u svoje doba. Tebi to sigurno sluzi na cast!

Vrh

PostPostano: Pon stu 19, 2018 12:59 
Administrator

Da, ne mogu svi odgovarati na podforumu "Odgovori", odgovarati mogu samo oni sa teološkim znanjem, poštuj pravila foruma i ne vrijeđaj.

Vrh

PostPostano: Pon stu 26, 2018 23:41 

Da, ne mogu svi odgovarati na podforumu "Odgovori", odgovarati mogu samo oni sa teološkim znanjem, poštuj pravila foruma i ne vrijeđaj.

A zasto ja tamo vise ne mogu postavljati ni pitanja, druze Goivanovicu? Kad bi ti stvarno bio drug, kolega i staresina sa teoloskim obrazovanjem, ti se ne bi bojao nasih pitanja :mrgreen:

Vrh

PostPostano: Uto stu 27, 2018 12:43 
Administrator

Ovo nije tema za vrijeđanje moderatora nego za konstruktivna pitanja.
Već ti je odgovoreno, pisanje na podforumu "Odgovori" gdje dosad nisi otvorio niti jedno pitanje nego pokušavao odgovarati drugima ti je prema pravilima ukinuto, a ako te stvarno zanima pitanje u vezi katoličke vjere možeš ga postaviti na drugom podforumu. Vrijeđanje i nepoštivanje pravila foruma kažnjava se banom.

Vrh

PostPostano: Uto stu 27, 2018 22:36 

Neka bude volja tvoja, nas moderatoru. Ja samo mogu zaliti sto forum ne vodis malo drugacije... usprkos zahvalnosti sto si pokrenuo, vodis i uredjujes ovaj forum na kojem provodimo svoje vrijeme i razgovaramo.

Ipak, bilo bi mi mnogo draze kada bi potpisao pravog autora teme Fazlijina misljenja, a ne mene. Jer ja nisam niti otvorio tu temu, niti joj dao naziv... ako cemo pravo.

Vrh

PostPostano: Sri stu 28, 2018 15:36 

Slika

Ovo postaje sve suludije i suludije... Trazim svoju poruku na ovoj temi, gledam da li mi je Kopitar ili netko odgovorio, i onda shvatim da mi je poruka premjestena. Ispada da sta god da ja napisem na ovoj i drugim temama, to se prebaci u neku getoiziranu temu pod nazivom - Fazlijina misljenja?!

To znaci da svi drugi sugovornici na forum mogu sudjelovati na svim temama, svi mogu slobodno razgovarati jedni s drugima, ali mene se getoizira. Traze se moje poruke i prebacuje ih se u geto-temu, u kavez koji je otvoren samo za mene i moje poruke?! Pa to je stvarno strasno!

To slici na ponasanje bjeloruskog diktatora Lukasenka koji je donio zakon po kojem se u Bjelorusiji moze slobodno javno okupljati i izrazavati svoje misljenje, ali ne bilo gdje - nego samo na jednom asfaltiranom poligonu koji im je uredio u sumi izvan glavnog grada. Eto, tako se ponasa i nas forumski diktator Giovisenko :)

Vrh

PostPostano: Sri stu 28, 2018 16:33 
Administrator

Ovo nije nikakvo konstruktivno pitanje nego vrijeđanje za koje dobijaš ban.
Zatrpavaš teme sa ovakvim postovima o moderiranju mada dobro znaš da postoji ova tema za konkretna pitanja kako se ne bi ometala rasprava. Svi odgovori koji nemaju veze s temom biti će premješteni.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 178 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vrijeme na UTC + 01:00 sata