Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pon stu 19, 2018 14:55

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 173 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: Sri tra 30, 2008 09:32 

Kako se teme ne bi zatrpavale sadržajima koji nisu vezani uz temu ovdje možete postavljati pitanja za administratora i moderatore.
Na svako pitanje će se nastojati odgovoriti čim prije a sve eventualne probleme će se otklanjati kako bi učinili atmosferu foruma boljom i konstruktivnijom.
Ukoliko imate zamjerke na rad moderatora, ili pisanje pojedinih članova ovdje navedete vaše prigovore. Uputno je ipak prije pisanja prigovora pokušati problem riješiti preko PP kako to dolikuje Kršćanima i u skladu s uputama iz Svetog Pisma (Mt 18,15-16).
Neka je Milost Gospodina našeg Isusa Krista sa svima nama.

Vrh

PostPostano: Ned lip 01, 2008 12:30 

Molim ,Modoratora..da izbrise ovaj moj post...
viewtopic.php?f=3&t=92&start=15
Stavila sam da su ..Listopadske poboznosti,moja greska...Oprostite i molim da izbrisete...Hvala.

Vrh

PostPostano: Pon lip 02, 2008 06:37 

Učinjeno

Vrh

PostPostano: Pon lip 02, 2008 14:45 

Barnaba je napisao/la:
Učinjeno

Hvala lijepa, Barnaba...

Vrh

PostPostano: Čet lip 19, 2008 14:59 

Kako da zapocnem, imam vise pitanja, koja su vise u zivotnom iskustvu,nego u Bibliji i Evandjelju...I ne znam gdje da ih stavim...
I ne samo da imam ja,nego sam uvjerena da imaju i drugi...
Nekima je kroz ,kazimo tako cavrljanje u stvari kroz svijedocanstva iz svojeg zivota ,lakse pronaci sebe, nego kroz citate iz Biblije...
Ja osobno mislim,da nam je puno lakse kumunicirati...(onima koji nemaju teologiju) na obicnim i jednostavnim temama...kada svjedocimo svojim vlastitim zivotom...Naj lakse mi je kada se mogu usporediti s nekim, ili primjetiti na drugome, slicnu gresku i grijeh koji sam i ja ucinila...

Evo i pitanje...Zasto kod nas Katolika, po zemljama Europe vladaju tolike razlike u Slavljenju Gospodina...???
Zato u Europi,nije toliko prihvaceno naprimjer ; Karizmatizam..i Karizmatski pokreti kao u Hrvatskoj...????
A radi se o istoj religiji i RKC...????

Vrh

PostPostano: Čet lip 19, 2008 15:11 

Vrlo je jednostavno pravilo za sve teme koje se otvaraju:
Ako želiš raspravu i da svi sudjeluju onda stavi na Razgovore a ako hoćeš jednoznačan teološki odgovor bez rasprave stavi na Odgovore.
Imaj u vidi da ovdje ipak sudjeluju ljudi prvenstveno iz Hrvatske pa da odgovor zašto je u EU tako može biti samo na temelju pretpostavke. Uvjek je bolje otvoriti temu o Krizmatskom pokretu pa onda u okviru nje reći svoja iskustva iz EU.

Vrh

PostPostano: Ned pro 21, 2008 17:30 

Zašto se svaki put moram prijaviti?
Nije li dovoljan "kolačić"?
Ne kužim... :?:

Vrh

PostPostano: Pon pro 22, 2008 12:19 
Administrator

Kad se prijavljuješ, stavi kvačicu na "Automatsko prijavljivanje", možda to pomogne.

Vrh

PostPostano: Čet sij 07, 2010 23:46 

Može li se rasti u hijerarhiji na stranici? Ako može jesu li za to potrebne vjera i ufanje u milost administratora koje su u suradnji s dobrim djelima te ljubavlju ili je sama milost administratora ona koja nas privodi bliže ka potpunom ostvarenju na ovom forumu?

Vrh

PostPostano: Pet sij 08, 2010 10:15 
Administrator

Ne razumijem pitanje.
Smisao stranice trebao bi biti pomoć za potpuno ostvarenje u stvarnom životu.
Što se tiče hijerarhije, za službu moderatora je potrebno da se bude određeno vrijeme aktivan na forumu.

Vrh

PostPostano: Pet sij 08, 2010 10:28 

Hehe. Drugo pitanje je bila usporedba sa stvarnim životom. Ali cielokupno sam se zanimao za to može li se postati moderator. Hvala na odgovoru.

Vrh

PostPostano: Pet sij 22, 2010 17:01 

Molim odgovor zasto mi je obrisan jedan post?

Jel to cenzura kada napisem svoje misljenje da su agnostici isto ljudi, mozda cak dobri i posteni?

Ili se netko uvrijedio kad sam rekla da treba imati vjere da ce se ljudi okrenuti Bogu?

WHAT?

Vrh

PostPostano: Pet sij 22, 2010 18:23 

purple je napisao/la:
Molim odgovor zasto mi je obrisan jedan post?

Jel to cenzura kada napisem svoje misljenje da su agnostici isto ljudi, mozda cak dobri i posteni?

Ili se netko uvrijedio kad sam rekla da treba imati vjere da ce se ljudi okrenuti Bogu?

WHAT?

Nije obrisan, draga Purple, nego je na drugoj temi, pogledaj: viewtopic.php?p=10968#p10968

:lol: :lol: :wink:

Vrh

PostPostano: Ned sij 24, 2010 02:22 

UPS! my mistake. :oops: :wink:

Vrh

PostPostano: Sri ožu 09, 2011 17:49 

Moj post je 1. put izbrisan sa foruma ''Prosvjed protiv kršćanofobije - hoćemo li biti hrabri???''
izmedju 13 i 15h 9. ozujka 2011 nakon Giovijevog posta koji pocinje sa ''Pristojni, molim te da ne trolaš temu.''
To je ucinjeno bez poruke ili traga pa sam mislio da se radi o gresci i ponovio ga identicnog (kopija).
No opet je bio izbrisan bez ikakvog traga cenzuri nakon cega sam primio privatnu poruku od Giovija:

XXX

Moj post ne vidim neprikladnim na niti jedan nacin,
osim sto mozda iznosi na vidjelo nepravdu koje se admin srami.
Mozda sam u krivu i njegov postupak je opravdan, ali cini mi se
da neprikladano upotrebljava cenzuru u privatne svrhe.

Ako je greska zbilja na mojoj strani,
Zelio bih da ju se istakne, pa ju vise necu raditi. Hvala.

P.S. Ono sto me najvise brine jest da o cenzuri nije bilo ni traga.
Ne bih ni znao da mi je post bio pobrisan da ga nisam ponovio.

XXX maknut prebačeni post i privatna poruka
Moderator

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 173 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC + 01:00 sata