Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Sri stu 20, 2019 11:16

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: Čet sij 16, 2014 22:26 
Administrator

Hvala svima, dovoljno je prijaviti post da ne zagušujemo temu.

Vrh

PostPostano: Čet srp 10, 2014 19:32 

Zašto se administrator bar ne potrudi objasniti i dokazati zašto je izbrisao neki post umjesto da samo prijeti banom? Zašto se nekima tolerira sve a nekima se zabranjuje i upotreba određenih osobnih zanjenica u pisanju?
Ja se povlačim sa ovog foruma jer sam uvjeren kako će propasti zbog tako nekorektnog ponašanja i ne spremnosti da se u njega uloži svoje resurse vremena i novca a u isto vrijeme se prezrivo odnosi prema onima koji žele pisati. Trebao bi postojati minimum kršćanske korektnosti umjesto da ovo bude mala kopija foruma.hr samo sa suprotnim predznakom. Ne gajim iluzije kako će ovaj post ostati jer bi to značilo kako ipak nisam savim u pravu.
Deo gratis! Laudatur Jesus Christus!

Vrh

PostPostano: Pet srp 11, 2014 10:01 
Administrator

romanac je napisao/la:
Zašto se nekima tolerira sve a nekima se zabranjuje i upotreba određenih osobnih zanjenica u pisanju?

Za sve vrijedi isto, i svatko može pisati u svoje ime, a nije dopušteno svoje ideje pripisati drugima. Evo samo zadnjih nekoliko postova:

romanac je napisao/la:
"Ne možemo podržati Kolindu zbog masonstva, Markićku jer nije tradicionalna i bavi se previše sekularnim pitanjima!"

"Nismo mi za sdp ali dok ne ojačaju ispravne opcije koje su se predstavile u Globusu bolje je da na vlasti bude ona stranka koja će najviše pokazati koliko su demokracije zapadnog tipa opasne za vjernike."

"Naš član se uspio progurati među njih"
-Kako to misliš "naš član", misliš član ovog foruma?-
"Ne nego iz društva koje se okuplja u crkvi sv. Martina oko tradicionalne latinske mise!"

"Mi se uzdamo u vladu da neće dopustiti održavanje takvog referenduma o ćirilici! Onemogućio bi uvođenje latinskog jezika."

"Mi navijamo za Njemačku, domovinu slavnomirujućeg pepe Benedikta XVI, a Argentinu ne mogu smisliti!
Vorwärts Deutschland"

"Grozimo se i moralne milicije. Kako kaže Vice Batarelo, nikome ne određujemo ili propisujemo kako će se ponašati u svom privatnom životu."

Ne treba posebno pojašnjavati upozorenje da "prestaneš pisati "mi" za sebe i svoje ideje", takvo pisanje nije dopušteno, a ujedno i svako drugo trolanje.

Vrh

PostPostano: Pet srp 11, 2014 12:47 

Ma to romanac koristi Pluralis maiestatis jer si je umislio kako je kralj. :lol: :mrgreen: :lol:

Vrh

PostPostano: Pet srp 11, 2014 20:26 

Giovi je napisao/la:
romanac je napisao/la:
Zašto se nekima tolerira sve a nekima se zabranjuje i upotreba određenih osobnih zanjenica u pisanju?

Za sve vrijedi isto, i svatko može pisati u svoje ime, a nije dopušteno svoje ideje pripisati drugima. Evo samo zadnjih nekoliko postova:

romanac je napisao/la:
"Ne možemo podržati Kolindu zbog masonstva, Markićku jer nije tradicionalna i bavi se previše sekularnim pitanjima!"

"Nismo mi za sdp ali dok ne ojačaju ispravne opcije koje su se predstavile u Globusu bolje je da na vlasti bude ona stranka koja će najviše pokazati koliko su demokracije zapadnog tipa opasne za vjernike."

"Naš član se uspio progurati među njih"
-Kako to misliš "naš član", misliš član ovog foruma?-
"Ne nego iz društva koje se okuplja u crkvi sv. Martina oko tradicionalne latinske mise!"

"Mi se uzdamo u vladu da neće dopustiti održavanje takvog referenduma o ćirilici! Onemogućio bi uvođenje latinskog jezika."

"Mi navijamo za Njemačku, domovinu slavnomirujućeg pepe Benedikta XVI, a Argentinu ne mogu smisliti!
Vorwärts Deutschland"

"Grozimo se i moralne milicije. Kako kaže Vice Batarelo, nikome ne određujemo ili propisujemo kako će se ponašati u svom privatnom životu."

Ne treba posebno pojašnjavati upozorenje da "prestaneš pisati "mi" za sebe i svoje ideje", takvo pisanje nije dopušteno, a ujedno i svako drugo trolanje.

Čudi me što si odgovorio iako je tvoj zahtjev stupidan jer su tu riječi drugi koristili u člancima koje sam prepričavao. A prijetio si mi banom i zbog normalnih rečenica poput "Moja preporuka za film Exodus: Gods and Kings zbog izbora glumaca koji su naočiti i muževni. U današljem feminiziranom svijetu to je rijetkost."
Tko si ti da takvo što možeš određivati. Isto to mi je i Tomo Blizanac napisao na svom blogu a ti sad izigravaš zaštitinika tradicionalista? http://tomablizanac.blogspot.com/2014/0 ... avice.html Što ti je nudio da me maltretiraš i braniš normalno pisanje? Zar si toliki jadnik pa si pristao :mrgreen: :lol: Ja nisam podlac kao on šta drugima brani ono što on sam potajno radi a ne želi da drugi znaju.

Vrh

PostPostano: Pet srp 11, 2014 21:38 
Administrator

romanac je napisao/la:
A prijetio si mi banom i zbog normalnih rečenica poput "Moja preporuka za film Exodus: Gods and Kings zbog izbora glumaca koji su naočiti i muževni. U današljem feminiziranom svijetu to je rijetkost."

Nije dopušteno trolanje kojim se zagušuje forum (poput ovakvog trpanja postova bez svrhe osim da ti je netko lijep):

"20 novih svećenika će Bratstvo sv. Pija X ove godine zarediti. Kako si lijepi i zgodni!"

"Ovo je predivni lik manje poznatog biskupa Castro Mayera kojem po ljepoti nije ravan niti jedan biskup HBK."

"U kako su izabrali zgodne glumce!"

"Moja preporuka za film Exodus: Gods and Kings zbog izbora glumaca koji su naočiti i muževni. U današljem feminiziranom svijetu to je rijetkost."

Upozorio sam te da preostaje ban ako nastaviš trolati teme. Probaj to nekako prihvatiti i pisati konstruktivno i korisno.

Vrh

PostPostano: Pet lis 17, 2014 20:20 

Zašto je maknuta moja obavijest da je danas umro prečasni g. dr. Stanislav Vitković? Ika je javila tu vijest http://www.ika.hr/index.php?prikaz=vijest&ID=164060 Nadam se da admin ovaj put neće dati neko sramotno objašnjenje kao inače.

Vrh

PostPostano: Pet lis 17, 2014 20:52 
Administrator

Nikakva obavijest nije maknuta, niti sam vidio da si takav post napisao, probaj ponovno postati.

Vrh

PostPostano: Sub lis 18, 2014 07:34 

Nisi vidio jer vidiš ono šta hoćeš kad ja napišem "krivo" lice i rječ više a žmiriš na vrijeđanja viewtopic.php?f=3&t=1711&p=29267#p29267

Vrh

PostPostano: Sub lis 18, 2014 10:48 
Administrator

Na ovom forumu nisi stavio post koji navodiš, a tvoj je izbor želiš li nastaviti trolati ili ipak normalno raspravljati.
Što se neprikladnih poruka tiče, dovoljno je prijaviti post, ovdje se zaista radilo o vrijeđanju, stoga upozoravam i Miroslava da će se takvi postovi brisati.

Vrh

PostPostano: Ned lis 26, 2014 18:37 

Lijepo molim odgovor zašto je ovo Slika oftopic za temu viewtopic.php?f=8&t=459&p=29423#p29423

Vrh

PostPostano: Ned lis 26, 2014 22:14 
Administrator

Pa nisi stavio post u tu temu već ovu, imam dojam da ni ne znaš gdje što stavljaš. Ne vidim smisla stalno se baviti trolanjem, a ako ti je uopće do rasprave imaš priliku početi normalno pisati nakon podužeg odmora.

Vrh

PostPostano: Ned vel 08, 2015 23:09 

Pitanje za admina!!
1. Zašto neprestano baniraš sve koji se ne slažu sa Barnabom, Sarom i s tobom?
2. I zašto baniraš stalno kada ostanete bez argumenta, pa onda to napraviš pod izlikom da nije po pravilima?
3. A kada danas neki biskup pekriši neko pravilo, ili neki modernist, to branite na sva zvona, a kada se ovdje stavi neki tekst koji je duži od Crvenkapice, ti mašeš žutim kartonom, koja je granica duljine teksta, riječi, slogovi, centimetri, ili tvoja odokativna procjena?
4. Zašto stalno ljude kojima ste nalijepili etiketu "tradicionalisti" (pa i neku svoju definiciju toga, puna izlizanih podmuklih floskula) upozoravate da su im postovi nerazumljivi, nečitljivi, dugački, da provociraju, da trolaju itd.. Što nije istina! Jer više izgleda s vaše strane na podmuklo bježanje od argumentirane rasprave!
E sad je problem, što ja ne znam hoću li biti baniran zbog ovih pitanja, jer naprosto ne znam kako bi ih drugačije postavio a da se ne uvrijediš i da mi ne prijetiš banom, to jest "virtualnim ubojstvom"!
Ako sam te uvrijedio, duboko te molim da mi oprostiš, ali eto, pokušao sam na ovoj temi koja je prilagođena za pitanja adminu, upitati najjednostavnije pitanje koje me zanima!
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru, i veselim se iskrenom odgovoru!

Vrh

PostPostano: Pon vel 09, 2015 11:49 
Administrator

Smatram da si s pravom dobio ban, a ako se tvoja isprika odnosi na uvrede u postu zbog kojeg si baniran, prihvaćam ispriku.

U vezi dugačkih copy paste tekstova, to je određeno u pravilima foruma kako se ne bi gušila rasprava, obično upozorim na temi da se to ne stavlja.
U vezi baniranja, ne baniram nikog zbog neslaganja, već ako vrijeđa ili ometa argumentiranu raspravu, ako imaš konkretnu primjedbu onda ju uvdje možeš navesti.

Ovdje sam trenutno sam moderator, tako da nema smisla na ovoj temi govoriti u množini, a koliko znam nisam nikoga etiketirao da je "tradicionalist", i naprotiv jasno sam napisao da to nisu oni vjernici koji su tradicionalni i koji poštuju Tradiciju u cjelosti.

Vrh

PostPostano: Pon vel 09, 2015 19:44 

Citat:
Smatram da si s pravom dobio ban, a ako se tvoja isprika odnosi na uvrede u postu zbog kojeg si baniran, prihvaćam ispriku.

Nije isprika zbog nikakve uvrede, ne laskaj si!

Citat:
U vezi dugačkih copy paste tekstova, to je određeno u pravilima foruma kako se ne bi gušila rasprava, obično upozorim na temi da se to ne stavlja.

Primjetih da najčaešće to govoriš kad nemaš dovoljno dobar argumenat, jer nije mi jasno šta smeta poduži tekst, to mi doista nije jasno!
Citat:
U vezi baniranja, ne baniram nikog zbog neslaganja, već ako vrijeđa ili ometa argumentiranu raspravu, ako imaš konkretnu primjedbu onda ju uvdje možeš navesti.

Onda baniraj i dvojac koji vrijeđa i para nosom oblake, ili su oni valjda na pijedestalu božanstva!
A to sa arguemntia je jako zanimljivo, jer kada se da argumenat na koji nemaš odgovor, onda ubaciš neko pravilo po svom nadahnuću u tom trenutku, ili je trolanje, ili predug post, ili vrijeđa, ili se navodno protvi nauku, ali nikad konkretno ne izneseš kako i što, nego jednostavno prijetiš kada se osjetiš ugoržn od nekog tko zna puno više od tebe i dvojca!
Kao naprimjer ovo:
Kod:
Papa to nije rekao, a pošto nastavljaš namjerno izokretati papine riječi i po drugim temama tako trolati, slijedi ban (ujedno ovdje su prebačeni vezani postovi sa teme "Orange i Trident").

Evo pogledaj si ovaj post i reci kakva si osoba! Na temelju čega si donijeo ovakakv zaključak, osim na nekim namjernim umišljanjem: izmisli, oblikuj, upakiraj, zaprijeti i na kraju eliminiraj, i tako cijelo vrijeme radi ovaj forum za tebe i famozni dvojac!
Prijetiš čovjeku koji je kulturniji, obrazovaniji i smireniji od vas svih skupa, jer jednostavno osjetite prijetnju od njegovog intelekta, ali eto ti si admin, pa si možeš priuštiti virtulanu eliminaciju potencijalne prijetnje!

Citat:
Ovdje sam trenutno sam moderator, tako da nema smisla na ovoj temi govoriti u množini, a koliko znam nisam nikoga etiketirao da je "tradicionalist", i naprotiv jasno sam napisao da to nisu oni vjernici koji su tradicionalni i koji poštuju Tradiciju u cjelosti.

Ovdje si sam moderator, ali zapravo nisi, to znamo svi jako dobro!!
Nisi etiketirao nikog da je tradicionalist, ali tvoj famozni dvojac je, i to često adi bez ikakvog upozorenja ili ne daj Bože sankcija. I to se etiketira na podmukli način, čak u negativnom smilu, kao nekakav mračni tradicionalizam, kao nešto loše, jer kada se nema argument odgovoriti, odmah se nalijepi etiketa.
A taj dvojac nesmetano držiš uza se i kročiš im put, jer oni ti daju neku sigurnost da si na i dobro dođu u gužvi, jer budimo iskreni mnogi bi te ovdije inetelektualno "pojeli"!!
Ali da ti budem iskren, ti si mi još donekle OK, ali simpatiziranjem onog samodopadnog dvojca i gledanjem kroz prste za sve i svašta si se jednostavno stopio s njima!
I za kraj da ti kažem, da je dosta ljudi odavde otišlo ili banirano, i to su kvalitetni ljudi i pametni, ali dovjac nesmetano harači, a ti se pitaj nije li na ovom forumu nešto trulo!
Tako da me možeš banirati, iskreno svejedno mi je, ne mislim pisati na ovom nazovimo "forumu", samo sam ti htio ukazati na ovu tvoju pristranost i kukavičluk!
Jer vjeruj, nije nešto toliko strašno ako te netko podbode ili nekako uvrijedi kao ja, ali pristajanje uz onu samodopadnost, bahatost i podmuklost, bih se zapitao, kuda ja to idem!!
Zbogom Giovi! :wink: :wink:

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC + 01:00 sata