Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Sub lis 20, 2018 14:03

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Pet kol 10, 2018 11:01 

Forum ' tebe tražim' otvoreno zastupa teoriju kreacionizama ???
Dali se radi o tridenticima ili tako nečemu?

http://www.tebe-trazim.com/forum/viewto ... &start=150

Vrh

PostPostano: Sri lis 10, 2018 09:06 

To sto kao tu pitas nije pitanje nego skreces paznju na sebe jer ti je ego povrijedjen.Kakav god portal bio svjetovnj,duhovni a opcenit je kao sto je ovaj portal op enito katolicki,ne zastupa ni jednu struju.Oni koji pisu zastupaju sebe,pa kad im ne ide kao tebi onda prilijepe generalnu etiketu "kreacionisti,komunjare,lijevi,desni,klerofasisti,jugonostalgicari... etc "

Vrh

PostPostano: Sri lis 10, 2018 10:59 

To sto kao tu pitas nije pitanje nego skreces paznju na sebe jer ti je ego povrijedjen.Kakav god portal bio svjetovnj,duhovni a opcenit je kao sto je ovaj portal op enito katolicki,ne zastupa ni jednu struju.Oni koji pisu zastupaju sebe,pa kad im ne ide kao tebi onda prilijepe generalnu etiketu "kreacionisti,komunjare,lijevi,desni,klerofasisti,jugonostalgicari... etc "

To govorim iz razloga što KC u potpunosti prihvaća TE a iste sam na navedenom forumu upoznao sa stavom 2. Vat i mišljenjima papa.

Vrh

PostPostano: Sri lis 10, 2018 12:58 

Zemlja nije ni ravna ploča pa katolicke knjizare imaju u ponudi ravnozemljasku literaturu.I sto sad?Ni te knjizare ni forumi nisu pod crkvenom ingerencijom. A zasto na vjerskim forumima nema svecenika ili ih ima vrlo diskretno i anonimno takodjer pokazuje stav Crkve prema istima.

Vrh

PostPostano: Pon lis 15, 2018 07:49 

Zemlja nije ni ravna ploča pa katolicke knjizare imaju u ponudi ravnozemljasku literaturu.I sto sad?Ni te knjizare ni forumi nisu pod crkvenom ingerencijom. A zasto na vjerskim forumima nema svecenika ili ih ima vrlo diskretno i anonimno takodjer pokazuje stav Crkve prema istima.

Da na žalost to je činjenica da nemamo pravog vjerskog foruma ali u Hrvatskoj tj." Crkva u Hrvata" ga nema što nikako nije slučaj sa drugim državama.

Mogu nam za primjer biti braća pravoslavci čiji misionarski forum " žive reči utehe' broji preko 10000 tisuća aktivnih članova.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata