Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pet kol 23, 2019 07:22

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: Sri srp 12, 2017 18:06 

Sve ovo sto si napisala je netocno. :) i prepisano. Usudio bih se reci otuzno i jadno.I neistinito.Sorry. :)Nije ovo politicki portal,ali tesko da modjes naci dva bivsa direktora " komunjara" koji su sudjelovali u pretvorbi upropastivsi tvornicu. Rijec je o pohlepi i prilici za kradju.Privatne jahte i helikoptere nije imao niti ima sada bilo koji " bivsi" direktor

A ti si zadnjih 30ak godina proveo u komi, na Marsu, gdje? Oo, dečko moj... :!: :mrgreen:

Vrh

PostPostano: Sri srp 12, 2017 18:14 

Ok.Bivsi rezim i direktori su krivi za ovo sto imamo danas.Danasnje stanje ima uzrok u komunizmu.Eto,priznajem.Tito je kriv sto tvornice ne rade,povlacim rijec. :) To mi nostalgicari branimo tamnicu naroda i bivsi mrak.

Vrh

PostPostano: Čet srp 13, 2017 10:05 

@snjegović,
meni je žao ako sam uvrijedila tvoje političke idole, ali to je tak kak sam napisala...
ima više dokaza ZA, nego PROTIV...

Vrh

PostPostano: Čet srp 13, 2017 13:08 

Ne precjenjuj se :)

Vrh

PostPostano: Pet srp 14, 2017 18:04 

U toj anti-kulturi nije samo okultizam, već i negativno iskorištavanje seksualnosti, o čemu je trenutno rasprava u medijima - što više privlači i ima veću uspješnost, golišavost ili kvaliteta pjesama.

Evo se i Glas koncila uključio u raspravu "pjevačice i pisca". Lidija je, kao prava vjernica, već sad ljutita i puca od bijesa :??
A mnogi roditelji su bili ljutiti i mnogo prije Šimleše, kad su slučajno zalutali na njene koncerte.

To se događa već godinama. Bio tako koncert razvikane Severine. Došli roditelji, ne baš tako konzervativni, sa svoja dva sina. Imali su što i vidjeti. Ona cijelo vrijeme u korzetu, zajedno s plesačima simulira "shake it like a dog", (tko ne zna to je ono mahanje stražnjicom u stilu psećeg parenja). Vrhunac neukusa. Tekstovi pjesama - blagi užas... Krajnji zaključak - niti pjevati ne zna.

A Lidija, koja barem ima Bogom dane vokalne sposobnosti, troši ih u jednako (ako ne i više) kičastim i banalnim pjesmuljcima, dajući usput doprinos i striptiz-kulturi i ponižavanju žene...

A naša draga Jelena, koja definitivno bolje pleše i od Severine i od Lidije, ima ovih dana novu pjesmu čiji je tekst nezaboravan:
Srce si moje benzinom polio,
Nasmijao se, šibicu bacio,
I noćas gorit će grad,
Treba mi mlad, lijep i jak, a ne manijak.

Možda sam u pravu, a možda u krivu
Al' nisam više žena za idilu,
I jednom prođe svaka noćna mora,
Proći ćeš i ti kao glavobolja.

.... :o

Vrh

PostPostano: Sub srp 15, 2017 20:42 

:) " Ionako je kiselo" - kaze lisica kad ne moze do grozdja. Tako i Simlesa sa Lidijom,Kacunko s Nives.Sevku je za sakrament braka pripremao pater Vinkov. I Lidija i Sevka imaju uredan seksualni zivot za razliku od ovih sto ih povlace i lijece po portalima zbog vlastite seksualne frustracije...i u raspru o Lidiji Bacic ukljucio se koncila glasic :)

Vrh

PostPostano: Sub srp 15, 2017 22:10 
Administrator

Snjegovic, upozoravam te da ne trolaš teme.

Vrh

PostPostano: Ned srp 16, 2017 13:28 

Šimleša je, bez obzira na svjetonazor, jako dobro razlučio što je ženstvenost i što je muškost. Raditi od svoga tijela izlog za razgledavanje i naslađivanje "muškog mozga" u čistoj je suprotnosti sa umom i srcem. Kako kod žena tako i kod muškaraca.

Tko je gledao onu staru epizodu Gruntovčana, gdje se u selu otvara krčma, a vlasnik - da privuče kupce - dovodi mladu konobaricu u koju se odmah "zaljubljuju" Dudek i Štef...
Nitko nije tako dobro ilustrirao i ismijao mušku "hrabrost", tj. naivnost, pohotu i povodljivost za lakim ženama (i onima kojima je to samo "posao")...

ah da, onda se to još i moglo društveno kritizirati i nabadati, a danas je sve "ispravno", "svi imaju pravo", "svi su simpatični" - samo ne oni koji skreću pozornost na djecu i na moral. Ali nova globalna etika ne može promijeniti činjenično stanje: Postoji naime dosta "zanimanja" koja su suprotnost moralu i koja nanose štetu i djeci i društvu i sudionicima samim: prevaranti, dileri droge, prostitutke, striptiz-pjevačice...

Nemojte se onda čuditi kroz koje rupe Sotona ulazi...

Vrh

PostPostano: Pon srp 17, 2017 19:49 

Sad ce opet ovaj rec da trolam :) Zanimljiv pocetak i kraj objave kad se spoje prva i zadnja recenica.( Freud za pocetnike :) :) ) ,no to si ti napisala,nisam ja kriv,samo sam primjetio.Ako se skrivene poruke iscitavaju vrtnjom pjesme unatrag npr Stairway to heaven,zasto onda ne spojiti pocetak i kraj nekoga teksta.

Vrh

PostPostano: Pon srp 17, 2017 20:10 

Sad ce opet ovaj rec da trolam :) Zanimljiv pocetak i kraj objave kad se spoje prva i zadnja recenica.( Freud za pocetnike :) :) ) ,no to si ti napisala,nisam ja kriv,samo sam primjetio.Ako se skrivene poruke iscitavaju vrtnjom pjesme unatrag npr Stairway to heaven,zasto onda ne spojiti pocetak i kraj nekoga teksta.

Vrišt`o sam na ovo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

....xxxxxxxxxx
........xxxx
........xxxx
....xxxxxxxxxx
....xxxxxxxxxx
........xxxx
........xxxx
Lista gnjavatora:
Dux - 11.8.2015.-11.8.2017.
srbki (hrki) - 12.8.2015.-12.8.9999.
CarolusRex - 27.7.2016.-27.7.9999.
crusader - 19.10.2016.-19.10.9999.

Vrh

PostPostano: Uto srp 18, 2017 13:07 

Gdje mi je pamet bila, da hranim takve TROLOVE...

Vrh

PostPostano: Pon srp 24, 2017 21:59 

https://www.bitno.net/vjera/svjedocanst ... -na-ultri/
-splitski festival kako ga vidi don Damir Stojić

https://www.youtube.com/watch?v=zCLQHbTK_84&t=213s
-i kako ga vidi ostatak svijeta...

:| Pametnome dosta, rekao bi don Kaćunko.

Vrh

PostPostano: Uto srp 25, 2017 17:08 

Po ovome je Stojic sam u svom misljenju suprotnim od" ostatka svijeta "u kojem je Kacunko,ti i ja.Ne vidim kakve sve ovo ima veze s okultizmom,osim ako nakon ove partijane ne bude opsjednutih koji ce s mjesta skakati " dva metra u zrak" kao sto je jednom Stojic svjedocio da je to vidio kod opsjednutih ljudi. To sto se desva na Ultri je ono sto se stalno desava u ostatku svijeta,samo je vidljivije jer je organizirano na manjem prostoru,ali je skrivenije.Vecina pa tako i ja je sudjelovala u necem takvom ili zelio pa tako i ti.Lakse je ganjati kolumne i vec u subotu citati Glas koncila i o tome obavjestavati javnost na portalu nego se baviti svojim moralom.Ako ti nikada nisi pala u iskusenja ljetnog nemorala svaka cast. I jos jednom,kakve sve ovo ima veza s oklutizmom osim u najsirem smislu da je svaki nemoral ulaz za vraga,no priznat ces da nasliv ove teme ne ide u takvu sirinu.Ipak je konkretnija tema :) od svakoljetne ljetne golotinje od kad je svijeta.( osim Stojica :)

Vrh

PostPostano: Sri srp 26, 2017 13:37 

1.) Ova glazba, ruku na srce, i nije prava glazba. To je ritmično i vizualno hipnotičko dovođenje u trans radi doživljaja ekstaze.
2.) Stručnjaci za drogu kažu da se i ti i takvi festivali ne organiziraju radi glazbe, ona je tu u drugom planu (i služi nečem drugom!), nego radi lanca preprodaje...
3.) Ako misliš da se ostale zemlje i gradovi trgaju i zavide Splitu na Ultri Europe 2017, možeš mislit... Velika Britanija, Italija i druge zemlje zabranjuju jer vide šta je to.
4.) Ako netko misli da može tri dana u takvoj atmosferi i takvim okolnostima partijati i usto imati kvalitetan odnos s Bogom, taj je malo maka u glavi.
5.) Mišljenje liječnika:
ER doctors: Drug-fueled raves too dangerous and should be banned
http://www.latimes.com/local/lanow/la-me-ln-why-some-er-doctors-want-to-end-raves-in-los-angeles-county-20150810-story.html
Evo, ovi doktori su don Stojiću objasnili sve.

Vrh

PostPostano: Sri srp 26, 2017 13:46 

Da.To je sve tocno sto si napisala. Ipak,nema veze s temom.Iako je tocno sto pises,trolas :)

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC + 01:00 sata