Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pet stu 22, 2019 00:49

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
PostPostano: Sub kol 01, 2015 10:39 

Nisi ti pretjerao, nego nemaš ti pojma. Ja te opet pitam, daj mi definiciju riječi znanstvena teorija?
I knjige iz koje si izvukao definiciju. Pretpostavljam da ces s nekog site-a to skinit :mrgreen: link-znanstvenik :DD

Ti ne pišeše po wiki-miki nego po pravim znanstvenim časopisima. Ti i kreacionisti :mrgreen: Nisi mi objasnio kako je zemlja ravna, kad sam je ja osobno oplovio? :mrgreen:

Gore ti je link koji definira znanstvenu teoriju i hipotezu, jel ok, jel se slažeš? Žao mi je al te ev nije zaslužila taj pridjev, makar wiki rekla da je. A ako si oplovio zemlju(još jedan "moreplovac, pilot"...) onda daj više detalja, gle može i baba od busha sjest na kruzer otić Australia, Amerika Afrika, Europa i nazad, pa doć tu na forum i glumit moreplovca a ne razlikuje danicu od sjevernjače. A ako hoćeš da ti na osnovu dosadašnjih podataka objasnim kako si oplovio zemlju, onda se ponovno obrati darwinistima, jer oni ti znaju bolje nego ja od intelektualnog smeća radit dogme.

Vrh

PostPostano: Sub kol 01, 2015 10:49 

Gore ti je link koji definira znanstvenu teoriju i hipotezu, jel ok, jel se slažeš? Žao mi je al te ev nije zaslužila taj pridjev, makar wiki rekla da je. A ako si oplovio zemlju(još jedan "moreplovac, pilot"...) onda daj više detalja, gle može i baba od busha sjest na kruzer otić Australia, Amerika Afrika, Europa i nazad, pa doć tu na forum i glumit moreplovca a ne razlikuje danicu od sjevernjače. A ako hoćeš da ti na osnovu dosadašnjih podataka objasnim kako si oplovio zemlju, onda se ponovno obrati darwinistima, jer oni ti znaju bolje nego ja od intelektualnog smeća radit dogme.

Ja sam pomorac, koji je radio plan putovanja, i bio dio plovidbene straže :roll:

Vrh

Naslov:
PostPostano: Sub kol 01, 2015 10:59 

Ja sam pomorac, koji je radio plan putovanja, i bio dio plovidbene straže :roll:

Ma ti si astronaut. Znao sam ja da nećeš razočarati, ponovno "argument" do "argumenta", "činjenica" do "činjenice", lakše malo s tim "dokazima", pa ne mogu ljudi to sve procesuirat... Ma ti si sigurno letio i u Apolo 11, ma sta astronaut, ti ćeš i na Mars, ti si svjetski junak.

Vrh

PostPostano: Sub kol 01, 2015 11:03 

A da otvorite odvjetničko filozofsku temu: "Diskreditirajmo bibliju i forumaška" Kakvi brijači...

Vrh

PostPostano: Sub kol 01, 2015 11:12 

Citat:
Ne boj se nećeš, zato sam i napisao evolucija "ide naprijed", ti si bliži dawkins sorti, zato se ne sikiraj nikad nećeš biti klasični kršćanin, možda nakon sto tebe il kojeg takvog bećara proglase blaženim il svetim, stepincu oduzmu tu titulu, jer shvate da je on niži od vas jer nije vjerovao u to sto vjerujete vi. A sto se tiče "forumske posvuduše" u 2.5g nisam napravio ni 1500 postova dok "evolutivni" bećari rade po par somova, u ostalom ja se ničim ne sramotim, jer pisano je "Što vam rekoh u tami, propovjedajte na krovovima", ma da takvim "znanstvenicima" nema smisla propovjedati, ponajmanje po forumima, al zna bit zabavno demolirat tzv "dogme". Blagi savjet, ako hoćeš da ti evolucija krene u drugom smijeru prekini jest banane, dawkins kaze da i prehrana dosta utjece na evoluciju, lol

Nisi napravio 1500 postova, naravno da nisi, nego 150 milijona (zato i voliš biti formaško), ipak trebaš negdje pokazati kako si pametan(???), a forumi su super za to, pogotovo kad si umisliš da nešto znaš, u ovom slučaju, kao ti o evoluciji (ko mara ...)!
Inače me zanima evolucija i tvoje mudrolije zasnovane na vjerovanju isto ko i vezanje perlica!
Zato bečarino naša, nemoj si umišljati da si pametan i da nešto znaš, to ti je samo mala nadutost poslije puno kupusa. A demolirat sumnjam da možeš i licitarski autić iz kine, bar toliko zvučiš sposobno.
Dakle moj forumaško ili darwinovjercu, uzmi si Pčelicu 1 i kreni od početka! A evoluciju prepusti nekome drugome, i nemoj da ti netko ime sazna, gdje češ se zaposlit čovječe!! :lol:

Vrh

PostPostano: Sub kol 01, 2015 11:33 
Administrator

Zaključavam temu pošto nema normalne rasprave.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vrijeme na UTC + 01:00 sata