Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pet stu 22, 2019 00:17

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: Čet srp 02, 2015 10:52 

http://m.youtube.com/watch?v=EeO0JlZsXi ... HVjeSBmcmF "Jelen je stao"

Vrh

PostPostano: Čet srp 02, 2015 11:18 

http://www.forum.hr/showpost.php?p=5363 ... stcount=14 Da bi se potpuno uništila te evolucije ne trebaju čak ni znanstvena istraživanja. Pogledajte kako zrno logike uništava jedan od evolucionističkih krunskih dokaza. Kakva smijurija i apsurd, da se to prodaje pod znanost. Jadna djeca čime im uništavaju mozak. Mogo bi pisat knjige o tome koliko je tu ovakvih stvari.

Vrh

PostPostano: Pet srp 10, 2015 11:35 

Budući da se ovaj forum zove Katolički Odgovori, odgovorio bih zašto neki vjeruju u evoluciju. Jednostavno je, svatko tko u životu ne mari za pravednost duhovno propada i gubi vjeru, a ako je znao da postoji Bog, on postaje sotonist, primjer tomu je Karl Marx, što otkriva knjiga Marx & Satan, iznoseći među ostalim pisma između marxa i ostalih sotonista. Nakon što se jednom uđe u takvo propalo duševno stanje svjesno se ignorira bilo kakav dokaz da si u krivu, što vidimo na ovom linku gdje sam u 2 posta kao Fresenius dao 2 jasna prirodna dokaza da je teorija evolucije potpuno u krivu. Objasnit ću drugi malo složeniji dokaz, kanjon rijeke Colorado, vrh kanjona je preko 1590 m iznad same rijeke, a paradoxalno je da je izvor rijeke na nižoj razini nego ušće. Jer je po evolutivnim predajama rijeka u par mil g produbila korito preko kilometar kroz golu stijenu, smiješno, ali nastavimo u analizi kao da je to moguće, zar rijeka na svom izvoru može imati takvu snagu? Jasno da ne, zar će se žila izvora pomicati u dubinu kako rijeka produbljuje korito? Također odgovor je ne. Zar ušće ne bi trebalo biti niže od izvora, između ostalog jer rijeka tamo ima veću silu da produbi korito? Odgovor je da, ali u ovom slučaju grand ili colorado canyon-a je obrnuto... To je samo dio dokaza koje sam linkom iznio na temi o evoluciji, stoga je jasno da je vjera u evoluciju uzrokovana razlozima koje sam predhodno iznio, a ne znanošću. Potpuno je jasno da je evolucija pseudoznanost, što se možete lako uvjeriti u samo 2 moja predhodna posta na ovoj temi. To je moje mišljenje, a vi ga ako hoćete zovite trolanje. http://www.forum.hr/showthread.php?t=849398&page=26

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 17:47 

Ovdje će te vidjeti na vrlo jednostavnom principu da su sve tzv "ateističke" znanosti, pseudoznanost. S time, one ne vrijede po ničemu u tumačenju postanka, jer su intelektualno smeće, ili oruđe sotone, kneza i gospodara muha. http://www.alternativa-forum.com/new-wo ... ca-14.html

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 18:01 

[url=Forumaško" je napisao/la:
Budući da se ovaj forum zove Katolički Odgovori, odgovorio bih zašto neki vjeruju u evoluciju. Jednostavno je, svatko tko u životu ne mari za pravednost duhovno propada i gubi vjeru, a ako je znao da postoji Bog, on postaje sotonist, primjer tomu je Karl Marx, što otkriva knjiga Marx & Satan, iznoseći među ostalim pisma između marxa i ostalih sotonista.

Teorije zavjere :mrgreen:

Nakon što se jednom uđe u takvo propalo duševno stanje svjesno se ignorira bilo kakav dokaz da si u krivu, što vidimo na ovom linku gdje sam u 2 posta kao Fresenius dao 2 jasna prirodna dokaza da je teorija evolucije potpuno u krivu. Objasnit ću drugi malo složeniji dokaz, kanjon rijeke Colorado, vrh kanjona je preko 1590 m iznad same rijeke, a paradoxalno je da je izvor rijeke na nižoj razini nego ušće. Jer je po evolutivnim predajama rijeka u par mil g produbila korito preko kilometar kroz golu stijenu, smiješno, ali nastavimo u analizi kao da je to moguće, zar rijeka na svom izvoru može imati takvu snagu? Jasno da ne, zar će se žila izvora pomicati u dubinu kako rijeka produbljuje korito? Također odgovor je ne. Zar ušće ne bi trebalo biti niže od izvora, između ostalog jer rijeka tamo ima veću silu da produbi korito? Odgovor je da, ali u ovom slučaju grand ili colorado canyon-a je obrnuto...

To što pišeš nema veze s evolucijom. I da, izvor rijeke može bit na nižoj razini nego ušće. U čemu je problem :roll:

To je samo dio dokaza koje sam linkom iznio na temi o evoluciji, stoga je jasno da je vjera u evoluciju uzrokovana razlozima koje sam predhodno iznio, a ne znanošću. Potpuno je jasno da je evolucija pseudoznanost, što se možete lako uvjeriti u samo 2 moja predhodna posta na ovoj temi. To je moje mišljenje, a vi ga ako hoćete zovite trolanje. http://www.forum.hr/showthread.php?t=849398&page=26

Nema dokaza kontra evolucije, kako ti to nije jasno? Evolucija je znanost, i pomiri se s tim...Jel ti gušt trolat?

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 19:54 

Dux to su stari postovi, ako ti ne odgovara novi, pokusaj malo konstruktivnije kontrirati, jer "nije" nije konstruktivno niti je vrijedno odgovarati nekome tko debatira na takvoj razini, u forumskom žargonu postoji termin koji opisuje stil tvojih i takvih postova, tj spam. [To vam je tako, jer oni to koriste kad ne mogu nista drugo.]

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 21:35 

Dux to su stari postovi, ako ti ne odgovara novi, pokusaj malo konstruktivnije kontrirati, jer "nije" nije konstruktivno niti je vrijedno odgovarati nekome tko debatira na takvoj razini, u forumskom žargonu postoji termin koji opisuje stil tvojih i takvih postova, tj spam. [To vam je tako, jer oni to koriste kad ne mogu nista drugo.]

Kako cu kontrirat izjavi "evolucija nije znanstvena teorija".

Evolucija jest znanstvena teorija. Opovrgni ako možeš..

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 22:09 

Opovrgnuo sam, na ovom primjeru je darwin navodno dobio inspiraciju za te evolucije, nakon 2 zrna soli koje sam upotrijebio u analizi, teorija se pokazuje umobolnom, sto sam i potkrijepio detaljnijim znanstvenim istrazivanjima darwinovih zeba, koja su u tzv "Pop" "znansvenoj" struji ostala filtrirana. http://www.forum.hr/showpost.php?p=5363 ... stcount=14 Trebate li enciklopediju? Čitajte sto pišemo mi kreacionisti, činjenice, ne laži i fantazije.

Zadnja izmjena: Forumaško; Sri srp 29, 2015 22:11; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 22:11 

Opovrgnuo sam, na ovom primjeru je darwin navodno dobio inspiraciju za te evolucije, nakon 2 zrna soli koje sam upotrijebio u analizi, teorija se pokazuje umobolnom, sto sam i potkrijepio detaljnijim znanstvenim istrazivanjima darwinovih zeba, koja su u tzv "Pop" "znansvenoj" struji ostala filtrirana. http://www.forum.hr/showpost.php?p=5363 ... stcount=14 Trebate li enciklopediju? Čitajte sto pišemo mi kreacionisti, činjenice ne laži i fantazije.

Kao prvo, Darwinovu evolucije ovdje ja nisam spomenio, niti netko o tome priča od znanstvenika. To samo dokazuje da nerazumiš ono što pričaš, čim spominješ Darwina...

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 22:22 

Kao prvo, Darwinovu evolucije ovdje ja nisam spomenio, niti netko o tome priča od znanstvenika. To samo dokazuje da nerazumiš ono što pričaš, čim spominješ Darwina...

Ne? Onda o čemu pričaju, koja je to knjiga?

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 23:14 

Ne? Onda o čemu pričaju, koja je to knjiga?

Kako misliš koja knjiga? :mrgreen:
To su znanstvene studije. Imaš evluciju obrađenu od Katoličkih svećenika u knjigama, itd....Darwin je imao ideologiju, i evolucija je stara zamisao još iz 7-og stoljeća..ma srmota me što ti moram objašnjavat ono što se uči u prvom srednje..

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 23:25 

Kako misliš koja knjiga? :mrgreen:
To su znanstvene studije. Imaš evluciju obrađenu od Katoličkih svećenika u knjigama, itd....Darwin je imao ideologiju, i evolucija je stara zamisao još iz 7-og stoljeća..ma srmota me što ti moram objašnjavat ono što se uči u prvom srednje..

Predstavi mi princip, termin i naziv svoje te evolucije, darwinizam, evolucija s bogom, van zemaljci.., princip po kojemu bi ta teorija trebala funkcionirati, a nemoj me učiti povjesti, jer u ostalom ne znaš da je prvi oblik te poganske teorije nastao već kod starih sumerana. Dakle budi konstruktivan, očito je da ne možeš, i onda tu izigravaš nekakvu superiornost, jer se bojiš predstaviti jednu od tih "znanstvenih" studija.

Vrh

PostPostano: Sri srp 29, 2015 23:48 

Da zaključim, imam ja jednu tezu, teorija evolucije je glupa.

Vrh

PostPostano: Čet srp 30, 2015 09:15 

Predstavi mi princip, termin i naziv svoje te evolucije, darwinizam, evolucija s bogom, van zemaljci.., princip po kojemu bi ta teorija trebala funkcionirati, a nemoj me učiti povjesti, jer u ostalom ne znaš da je prvi oblik te poganske teorije nastao već kod starih sumerana. Dakle budi konstruktivan, očito je da ne možeš, i onda tu izigravaš nekakvu superiornost, jer se bojiš predstaviti jednu od tih "znanstvenih" studija.

Darwinizam nitko ne spominje. Vidim da ne znaš povijest, pa te moram naučit, žao mi te :mrgreen:
prvi oblik t teorije je nastaou u 17/18 toljeću, a za vrijeme sumerana "znanost" je bila stran pojam, pa kad govorimo o znanosti, obično se uzima zapadna civilizacija do 20-og stoljeća, a kasnije sve civilizacije svijeta..
http://www.glas-koncila.hr/index.php?op ... s_ID=20516

Vrh

PostPostano: Čet srp 30, 2015 10:20 

Darwinizam nitko ne spominje. Vidim da ne znaš povijest, pa te moram naučit, žao mi te :mrgreen:
prvi oblik t teorije je nastaou u 17/18 toljeću, a za vrijeme sumerana "znanost" je bila stran pojam, pa kad govorimo o znanosti, obično se uzima zapadna civilizacija do 20-og stoljeća, a kasnije sve civilizacije svijeta..
http://www.glas-koncila.hr/index.php?op ... s_ID=20516

Ovo je glupost, neću upotrijebiti neki od mora znanstvenih dokaza, kažem dokaza ne pretpostavki koje imam, nego ću pokazati koliko je ova budalaština ne spojiva s svetim pismom. Ako je Bog stvarao milionima godina te su dani stvaranja metaforički, onda ni zapovijed subotnjeg počinka u hebrejskom zakoniku nema smisla. Jednostavno, evolucija je samo, "Pričam ti priče" evolucija nema ni jedan znanstveno poduprt dokaz, sve su podvale i ne logična tumačenja pomoću razno raznih psihološko slikovnih insinuacija. Ne postoji ni jedan dokaz koji se ne može opovrgnuti, jer evolucija NEMA dokaza. Stoga prezentiraj nešto, pa da vidimo. A ne samo "znanstveno je" i pričam ti priče.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC + 01:00 sata