Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Sri stu 20, 2019 00:31

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
PostPostano: Pet tra 22, 2011 19:38 

DAN PLANETA ZEMLJE 22.Travnja

Pismo UN-u:

Predlažemo i zahtjevamo masovne protestne demonstracije u svim državama svijeta za zatvaranje Nuklearnih atomskih Centrala po cijelom globusu zbog očuvanja Zemlje i planeta koji nas hrani i zbog održanja naše civilizacije, jer nam predstoje (dolaze) burna vremena. Osim toga, potrebno je uništiti sve atomsko naoružanje (sve projektile) te biološko oružje.

Da nas ne iznenadi GLAD, ŽEĐ, OPASNOST ZA VRAT, SMRT NA ULICI.

Bila je Hirošima, Nagasaki, Černobil, a sada i japanski otok i ne želimo više toga. Zar vas to još nije izučilo?

MOLIMO I ZAHTJEVAMO DA SPROVEDETE I ORGANIZIRATE MASOVNE DEMONSTRACIJE, JER VREMENA JE MALO.

Osvjetite se već jednom i budite pametni da ne bude prekasno i da ne tražite pomoć izvana iz Galaksije, jer sve dok imate nuklearno oružje i nuklearne Centrale nitko neće biti prijatelj. Zato pomozite sami sebi i to odmah!!!

Pismo pokažite znanstvenicima. Neka rješenje traže u prirodnim izvorima energije u vodi i Suncu.

3/4 našeg planeta čini voda, a Sunca je još i više, a ne da se igraju sa energijom za masovno ubijanje (vatrom i otrovima kojoj nisu dorasli u određenim posebnim okolnsotima).

Mi svi živimo na Planetu Zemlji i ne želimo da dođe do katastrofe, jer to je naš jedini dom. Drugog nemamo.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata