Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Ned ruj 22, 2019 17:55

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Sri lip 11, 2014 11:01 

Predragi,

svi znate kako nam je u našoj jadnoj Hrvatskoj, većina ljudi pati zbog političara koji su sada na vlasti, ali i zbog onih što bijahu prije.
Bilo bi nam uputno zamoliti za milosne darove našem narodu u obliku političara koji će gledati na sve nas, koji će podnijeti i kakvu žrtvicu u obliku manjih privilegija, koji će nešto dobra učiniti, koji će donositi pravednije i poštenije zakone i još puno toga što je svima potrebno.
Nisam, vjerojatno dovoljno upućen i zato molim sve dobronamjerne da moderiraju ovo što napisah u dobroj namjeri i težini situacije, a znam da bismo mogli puno jer kad nas barem dvoje moli, Isus Krist je s nama!

Predlažem da u molitvu stavimo moju nakanu:

Premilostivi Bože, Stvoritelju svega za što znamo i što ne znamo, smiluj se vjernom narodu hrvatskom da dobijemo vlast koja će omogućiti da i najmanje sposobni, najlošije obrazovani i najsiromašniji od svih Hrvata i drugih koji s nama žive u ljubljenoj nam Hrvatskoj, mogu od svoga rada pošteno živjeti životom dostojnim čovjeka kršćanske civilizacije.
To te molimo s našom zaštitnicom Majkom Božjom Kraljicom Hrvata.
Uzdamo se u Te Gospodine jer je Tvoja Milost, Ljubav i Dobrota beskrajna!

Amen!

Hvala Vam svima koji ćete pomoći da zajedno molimo za ovo što je na srcu svima nama!

Vrh

PostPostano: Sub kol 05, 2017 09:21 

Danas 5.kolovoza slavimo Dam pobjede i Dan domovinske zahvalnosti.
Dan branitelja!Oni su nam donijeli pobjedu i moramo im biti zahvalni ne samo danas nego zauvijek.Od početka stvaranja Lijepe naše i prenijeti pokoljenjima i pokoljenjima istinu,pravu istinu o domovinskome ratu.Miroslav Škoro pjeva:"Sude mi zato što svoje volim,volim najviše,što sam branio svoje najdraže."
Zaista moramo puno moliti za naš narod,za našeg čovjeka,za našu domovinu.S vjerom kročimo u budućnost!
Daj nam Bože odvažnost da branimo naš pravi identitet.
A identitet naše domovine jest vjera u Boga,ljubav i solidarnost spram čovjeka i ponosna domovina!

Vrh

PostPostano: Sri lip 26, 2019 21:52 

Predlažem da u molitvu stavimo moju nakanu:

Premilostivi Bože, Stvoritelju svega za što znamo i što ne znamo, smiluj se vjernom narodu hrvatskom da dobijemo vlast koja će omogućiti da i najmanje sposobni, najlošije obrazovani i najsiromašniji od svih Hrvata i drugih koji s nama žive u ljubljenoj nam Hrvatskoj, mogu od svoga rada pošteno živjeti životom dostojnim čovjeka kršćanske civilizacije.
To te molimo s našom zaštitnicom Majkom Božjom Kraljicom Hrvata.
Uzdamo se u Te Gospodine jer je Tvoja Milost, Ljubav i Dobrota beskrajna!

Amen!

Hvala Vam svima koji ćete pomoći da zajedno molimo za ovo što je na srcu svima nama!

Ovo je baš aktualno i sada, a i molitva je jedna od najljepših...

Vrh

PostPostano: Pon kol 05, 2019 12:14 

Danas 5.kolovoza slavimo Dam pobjede i Dan domovinske zahvalnosti.
Dan branitelja!Oni su nam donijeli pobjedu i moramo im biti zahvalni ne samo danas nego zauvijek.Od početka stvaranja Lijepe naše i prenijeti pokoljenjima i pokoljenjima istinu,pravu istinu o domovinskome ratu.Miroslav Škoro pjeva:"Sude mi zato što svoje volim,volim najviše,što sam branio svoje najdraže."
Zaista moramo puno moliti za naš narod,za našeg čovjeka,za našu domovinu.S vjerom kročimo u budućnost!
Daj nam Bože odvažnost da branimo naš pravi identitet.
A identitet naše domovine jest vjera u Boga,ljubav i solidarnost spram čovjeka i ponosna domovina!

Svim forumašima želim sretan Dan pobjede i zahvalnosti za domovinu, te Dan hrvatskih branitelja!

Slika

Slika

Slika

Vrh

PostPostano: Pon kol 05, 2019 14:24 

Da ne zaboravimo izraziti sućut svim nevinim žrtvama koji su stradali i napustili svoje domove a posle toga želim sretan dan zahvalnosti za našu domovinu.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata